Îmi plac shot-urile cu ghimbir, dar costă 3$ fiecare În weekend am cumpărat 1 lb de ghimbir crud cu 7 dolari și am făcut suficient pentru aproximativ 40 de shot-uri de ghimbir la fel ca cele cumpărate din magazin. (Încă 2 borcane care nu sunt în poză) Acum sunt fastuoasă și somptuoasă - Întreabă-mă