Rakastan Ginger shotteja, mutta ne maksavat 3 dollaria kappale Viikonloppuna ostin 1 lb raakaa inkivääriä 7 dollarilla ja tein tarpeeksi noin 40 inkiväärishottia, joka oli samalla tasolla kuin kaupasta ostettu. (2 purkkia lisää ei kuvassa) Olen nyt ylellinen ja ylellinen – AMA