American wanted to make “a good mac and cheese” He wanted something that doesn’t come in a box, so he went out and got the ingredients “This is how you know we're screwed. How much money do you think it cost me to make mac and cheese? Just take a guess” He shows the ingredients he got that are needed to make the macaroni and cheese. To make it himself the cost was nearly $90…. Prices in America need to come drastically down “The younger generation is screwed. How are people surviving?!”