Popularne tematy
#
Bonk Eco continues to show strength amid $USELESS rally
#
Pump.fun to raise $1B token sale, traders speculating on airdrop
#
Boop.Fun leading the way with a new launchpad on Solana.
Amerykanka znalazła swój paragon z zakupów z 1997 roku
Zobacz, ile pozycji jest na tym paragonie, jest ogromny. Jest tak wiele produktów
Całkowity koszt wyniósł tylko 155 dolarów
Brownie Little Debbie: 1,09 dolarów
Duży jogurt (duże opakowanie): 0,50 dolarów
Wszystkie warzywa: 0,25 dolarów
Słoiki/torby z jedzeniem dla niemowląt Gerber: 0,55 dolarów
Chleb Baird’s Large White Loaf: 1,26 dolarów
Tortille (opakowanie): 1,00 dolarów
Diet Coke (butelka 20 uncji): 0,75 dolarów
I tak dalej, i tak dalej, i tak dalej
Każdy Amerykanin powinien być wściekły na to, jak drogie stało się nasze życie
Najlepsze
Ranking
Ulubione
