Viisi, 100 000 dollarin vuositulovirtaa, joita voit rakentaa vuonna 2026: - 215 tilausasiakasta, hintaan $39/kuukausi - 40 opiskelijaa/lukukausi, hintaan $625 kappale - 10 myyntiä päivässä hintaan $27 kappale - 10 tuntia viikossa, hintaan $195/h - 2 myyntiä päivässä hintaan $135 Kaikki vaikeita, mutta kaikki tehtävissä.